wtorek, 8 listopada 2016

Wigilia firmowa w Ciechanowie 2016r

   Święta nadchodzą !!!
 Wszędzie widać palące się lampki i migoczące bombeczki. W sklepach czuć zapach świerku a w tle słychać kolędy.
 Ten czas to radosny czas. Spędź go ze znajomymi i współpracownikami. Zorganizuj wspólny obiad lub kolację a od nas zamów catering, możesz też przyjść do naszej restauracji hotelowej Cafe&restaurante D'arte i zdać się na naszą profesjonalną obsługę oraz wieloletnie doświadczenie. Przyrządzimy wszystkie potrawy jakie w Polskiej tradycji znajdują się na wigilijnym stole. Nie zabraknie barszczu i pierogów z kapustą i grzybami, pachnącego wanilią sernika.
 Nie boimy się wyzwań. Płońsk, Mława, Przasnysz, Pułtusk oraz Maków nie są daleko, możemy do Was dojechać lub Wy do nas.
 Restauracja Cafe&restaurante D'arte odziana w świąteczne szaty będzie gotowa na to byście poczuli się komfortowo, wygodnie i rodzinnie no a przede wszystkim świątecznie. Czy to w pracy czy w domu Święta są tak samo ważne.  
 Nasze potrawy wyróżnia smak, który powstaje z połączenia najwyższej jakości produktów i miłości z jaką je przyrządzamy. Słynne pierogi robione są ręcznie przez naszych wspaniałych kucharzy. Wszystko zgodnie z tradycją i miłością.
 Smak pozostaje na dłużej a wspomnienia tych cudownych i jak że urokliwych chwil wzbudza uśmiech na Waszych twarzach.
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania Wigilii Firmowej w naszej Restauracji lub podczas cateringu w siedzibie Państwa firmy.
Szczegóły oferty pod numerem telefonu + 48 23 672 92 81


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz